26.3.11.

NK Vražići doživjeli poraz u nastavku sezone

Fudbaleri NK Vražići-a su u prvoj utakmici nastavka sezone Prve Lige TK grupa sjever doživjeli poraz u gostima od ekipe Međiđe iz Gradačca. Za NK Vražići 92 su nastupili:

LAKIĆ, MUJKIĆ, GAŠO, BEŠIĆ, ZEHEROVIĆ, ARNAUTOVIĆ ( od 75 SLOMIĆ SEMIR ), MRKALJEVIC, LJALJIC, SLOMIĆ N., SLOMIĆ.E., ĐONLIĆ. Utakmica je odigrana na veoma teškom terenu ali to nije spriječilo igrače obje ekipe da naprave par lijepih akcija. U prvom poluvremenu igrači NK Vražića propustili su tri bolje akcije ali na kraju poluvremena rezultat je ostao nepromijenjen. U drugom poluvremenu domaći igrači su krenuli malo oštrije, pravili su pritisak na gol NK Vražića, ali i na sudije. Oko 70. minuti sviran je penal za domaćine. Bio je to pravi domaćinski penal koji se nažalost u našoj ligi svira. Odmah nakon iskorišćenog penala domaći igrači i dalje prave pritisak i postižu drugi gol. Nakon dva brza primljena gola nogometaši NK.Vražića nisu se predavali, i dalje su igrali svoju igru koja će im se ubrzo isplatiti. U 80. minuti taj trud se isplatio i nogometaši NK Vražića smanjuju rezultat na 2:1. Gol je postigao SLOMIĆ NERMIN (ŠKORO). Do kraja utakmice naša ekipa nije uspjela izjednačiti rezultat i utakmica je završena rezultatom 2:1. Sljedeću utakmicuNK Vražići 92 igraju kod kuće gdje dočekuju DOBOJ ISTOK