17.10.11.

NK Vražići-Ponovo na vrhu tabele

U nedjelju 16.10.2011 godine, na stadionu "Pločje" u Vražićima, u okviru 08.kola prve kantonalne lige TK, odigrana je utakmica između ekipe domaćina NK Vražići 92 i gostujuće ekipe Orahovica 74.

Pred stotinjak domaćih navijača prvo poluvrijeme je završeno u jalovoj nadmoćnosti ekipe domaćina(koja je imala više loptu u svom posjedu)ali nisu uspjeli da probiju bunker gostiju , koji su se danas branili i pokušavali iz kontra napada da nešto više učine.

U drugom poluvremenu ekipa Vražića je zaigrala ofanzivnije i bilo je pitanje trenutka kada će postići pogodak.Gosti se i dalje grčevito brane i ponovo kao u prvom poluvremenu pokušavaju iz kontre nešto učiniti.U 74 minuti ekipa Vražića preko rezerviste Đžanića dolazi u vodstvo od 1:0.Nakon primljenog gola dva gostujuća igrača udaraju glavnog sudiju, nakon čega on svira prekid.Utakmica je završena službenim rezultatom 3:0 i Vražići su se tom pobjedom ponovo vratili na prvo mjesto.